*** Penzion Pod kostelem ubytovanie Tyn nad Vltavou

Penzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem Ubytovanie Penzion Pod Kostelem Týn nad Vltavou:
Penzión Pod kostolom sa nachádza v Týne nad Vltavou. Týn nad Vltavou leží v oblasti stredného Povltavia v severnej časti juhočeského kraja. Autobusová stanica je asi 700m, vlaková stanica 1km od penziónu. Priamo pred objektom sa nachádza vlastné parkovisko.

Penzión Pod Kostelem Týn nad Vltavou ubytovanie: 
K dispozícii sú veľmi útulne zariadené izby. 5x dvojlôžková izba a 1x trojlôžková izba. Celková kapacita 13 lôžok. Izby sú zariadené štýlovým nábytkom, TV a kúpeľňou so sociálnym zariadením a sprchovacím kútom. Trojlôžková izba je naviac vybavená chladničkou.

Týn nad Vltavou ubytovanie Penzión Pod Kostelem stravovanie:
Po dohode s hosťami personál pripraví vo vinotéke, ktorá je súčasťou penziónu, raňajky. Hostia môžu využiť posedenie vo vinotéke, kde si môžu vybrať z množstva kvalitných českých, moravských i zahraničných vín. V priestoroch vinotéky sa organizujú ochutnávky vín pre uzatvorenú spoločnosť, tiež možné priestor využiť pre organizovanie súkromných, spoločenských i firemných osláv. V teplých mesiacoch je príjemné posedenie na letnej terase, kde je možné aj grilovanie a opekanie.

Penzión ubytovanie Týn nad Vltavou Pod Kostelem Reštaurácia:
Súčasťou penzióna je aj Čínska reštaurácia o celkovej kapacite 50 miest na sedenie. Reštaurácia je rozdelená na 2 časti fajčiarsku a nefajčiarsku. Ponuka jedál obsahuje čínsku kuchyňu a cez obedy výhodné menu. V letnom období je k dispozícii terasa s 20 miestami na sedenie s výhľadom na rieku Vltavu.

Ubytovanie Týn nad Vltavou penzión Pod Kostelem kultúrne vyžitie:
Mestské informačné centrum je na námestí a organizuje divadelné a hudobné akcie. V Týne nad Vltavou a v blízkom okolí je veľa zaujímavých miest. Jedným z nich je určite otáčavé hľadisko, ktoré je súčasťou divadla v prírode v Bedrichových sadoch. Je to jediný unikát tohto charakteru v strednej Európe. Podobné je v Českom Krumlove, ktorý je zahrnutý do pamiatok Unesco. Ďalšou zaujímavosťou je baroková fontána, ktorá je dominantou námestia, a ktorá bola kedysi jediným zdrojom pitnej vody v meste. Krásne výlety sa iste dajú podniknúť do Hluboké nad Vltavou, Českého Krumlova.

Dovolenka Týn nad Vltavou ubytovanie Pod Kostelem penzión Športové aktivity:
Priamo na adrese penzióne je sídlo miestneho golfového klubu, po domluvě Vám tu zabezpečujú výučbu aj inštruktora. V Týně nad Vltavou je k dispozícii cvičná lúka, kde si môžu záujemcovia natrénovať hru a golfový švih. Golfové ihrisko je v Bechyni (9 jamiek) av Hluboké nad Vltavou (9 jamiek). V lete sa na rieke prevádzkujú vodné športy, je možné rybárčenie. Pozdĺž rieky vedie cyklistická trasa. V zime je možné běžkování.
Penzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem - hotel má reštauráciuPenzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem - hotel má vináreňPenzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem - k dispozícii letná terasaPenzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem - k dispozícii kavareňPenzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Tyn nad Vltavou Pod kostelem - Izby s vlastnou toaletou